Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
WOLF ALICE - PRZEŁOŻONY!
Data:
2016-02-25 (czwartek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Hybrydy
Adres: ul. Złota7/9

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora koncert Wolf Alice, zaplanowany na 25 lutego, zostaje przeniesiony.  W związku z licznymi nominacjami i wyróżnieniami (Grammy, NME Awards, BRITs) – zespół jest zmuszony zmienić daty kilku koncertów. Muzycy wystąpią więc w klubie Hybrydy 7 września. Bilety zakupione na pierwszą datę zachowują ważność.

Poniżej oficjalne oświadczenie zespołu:

“We're really sorry to announce that we are unable to play a number of shows on our upcoming February European Tour - due to being nominated for the Grammy's, NME Awards and BRITs our schedule has changed quite drastically, and unexpectedly. 

We really don't like to cancel or move shows, and are really sorry to disappoint fans. All rescheduled dates are listed here wolfalice.co.uk/live, with refunds available from point of purchase.

Love Ellie, Joff, Joel, Theo xx”Wolf Alice to kwartet z północnego Londynu, w którego skład wchodzą Ellie Rowsell, Joff Oddie, Theo Ellis i Joel Amey. Debiutowali w 2013 roku bardzo dobrze przyjętą EPką „Blush”, a w tym roku wydali swój pierwszy pełnowymiarowy album – „My Love Is Cool”. Muzycy szturmem zdobywają fanów nie tylko na rodzimych Wyspach Brytyjskich, ale i na całym świecie, dzięki świetnym singlom (takim jak „Bros” czy „Moaning Lisa Smile”) ale też rewelacyjnym występom na żywo.Zapraszamy!