Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletADAM LAMBERT
Data:
2016-04-30 (sobota)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Torwar
Adres: ul. Łazienkowska 6a
Godziny: wejście: 18:30, początek: 20:00
Cena biletów: 120 zł (miejsca stojące, płyta); 140 zł (miejsca siedzące nienumerowane, trybuny)
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl (także fan tickety!), www.ebilet.pl (także fan tickety!), www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Adama Lamberta! Muzyk doskonale znany m.in. dzięki przebojowemu singlowi „Ghost Town”, wystąpi 30 kwietnia 2016 na warszawskim Torwarze.

Rozpiska godzinowa:
18:30 otwarcie drzwi
20:00 DJ
21:00 Adam Lambert 


Na koncert nie można wnosić następujących przedmiotów:


WSZYSTKIE profesjonalne aparaty fotograficzne, zarówno te z wymiennymi obiektywami, jak i bez, kamery Go-Pro, jakiekolwiek urządzenia do nagrywania Audio/Video, lasery, latarki, noże, paralizatory, selfie-sticki, glow-sticki i szklane przedmioty.


Wejście dla osób z listy gości od ulicy Czerniakowskiej (wejście przy Restauracji).
Adam Lambert dał się poznać szerszej publiczności w 2009 roku, dzięki udziałowi w amerykańskim „Idolu”. Jego wyjątkowa osobowość, unikalny, teatralny styl i charakterystyczny wokal z miejsca porwały publiczność, zapewniając mu miliony odbiorców na całym świecie. Od tego czasu stał się międzynarodową supergwiazdą i zdobywcą wielu muzycznych wyróżnień, w tym m.in. nominacji do nagrody Grammy w kategorii Best Male Pop Vocal Performance. Występował również z legendarną grupą Queen, w ramach projektu Queen + Adam Lambert, którego trasa koncertowa cieszyła się ogromnym powodzeniem.

Na dyskografię Lamberta składają się obecnie trzy albumy. Ostatni – „The Original High” – został wydany nakładem Warner Bros. Records w 2015 roku. Nowy krążek promuje singiel „Ghost Town”, który nie opuszcza czołówki notowań Billboardu. Podczas nagrywania albumu, Lambert pracował z zaufanymi i sprawdzonymi producentami – Maxem Martinem i Shellbackiem – którzy są odpowiedzialni za sukces wielu wcześniejszych hitów piosenkarza. „The Original High” to mix synth popu z tanecznymi naleciałościami muzyki house i dance.Adam Lambert wystąpił 29 sierpnia w Szczecinie podczas gali Eska Music Awards 2015, gdzie wykonał dwa utwory. Po tym krótkim występie wzrósł apetyt na pełnowymiarowy koncert!

Zapraszamy!