Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletTOMM¥ CA$H
Data:
2017-04-05 (środa)
Facebook
Miasto: Wrocław
Miejsce: Firlej
Adres: ul. Grabiszyńska 56
Godziny: początek: 20:00
Cena biletów: 49 / 54 / 59 zł
Miejsca zakupu: www.pwevents.pl, Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, klub Proxima
Agencje Go Ahead i PW Events zapraszają na dwa koncerty estońskiego rapera - TOMM¥’EGO €A$HA! Do zobaczenia 5.04 we wrocławskim Firleju i 6.04 w poznańskim Projekt LAB!

TOMM¥ €A$H uważa się za przyszłą gwiazdę światowego rapu. Kolejne produkowane przez niego z dbałością klipy (w tym rozprzestrzeniające się w internecie z prędkością światła „Winaloto”) pokazują, że ma na to całkiem spore szanse. 
Nowoczesne elektroniczne brzmienie w połączeniu z postsowiecką stylistyką i mocnym akcentem składają się na fantastycznie dziwną i nieco mroczną kreację artystyczną estońskiego rapera. Jej świeżość w szybkim tempie zyskuje mu rzesze fanów. 
W 2014 pojawił się jego debiutancki album “Euroz Dollaz Yeniz”. Od wydania tego albumu Tommy udowadnia, że nie jest tylko sezonowym żartem z internetu ubranym w dres Adidasa, koszulkę na ramiączka i klapki. Szybko zdobył popularność – na początku w Estonii i pozostałych krajach bałtyckich, później w Rosji, a teraz podbija Europę Zachodnią.
"Jestem pięknym chłopcem z charyzmą 7-latka i wąsem Salvadora Dalego. Głupkowaty, tandetny i oderwany od rzeczywistości" - opisuje siebie Tommy.