Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletFOUR YEAR STRONG
Data:
2017-06-14 (środa)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Hydrozagadka
Adres: ul. 11 listopada 22
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 55 / 65 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Support: CF98

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy Four Year Strong! Punkowy zespół wystąpi 14 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce!

Rozpiska czasowa:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - CF98
21:00 - Four Year Strong
 


Four Year Strong pochodzą z Massachusetts i poznali się w szkole średniej. Od tamtego czasu zaczęli wspólnie tworzyć, by w 2005 roku wydać debiutancką EP-kę „It’s our time”. Pierwsze EP-ki zespół wydawał na własną rękę w mocno limitowanych ilościach, a przy długogrającym albumie („Rise  or Die Trying”) rozpoczęli współpracę z wytwórnią I Surrender Records. Obecnie na koncie mają już aż sześć krążków! Albumy w większości docierały na wysokie pozycje zestawień w swoim gatunku w USA. Zespół zaliczył również dziesiątki występów na żywo na całym świecie, a scenę dzielili z takimi grupami jak m.in. Blink-182, You Me At Six, Bring Me The Horizon czy Cancer Bats. Ich muzyka, mimo zmiany składu zespołu i eksperymentowania z brzmieniem na poszczególnych krążkach, wciąż nazywana jest „agresywnym, ale wesołym punkiem”. Przekonajcie się już w czerwcu, jak Amerykanie brzmią na żywo! W roli supportu zagrają CF98! Zespół na polskiej scenie istnieje już od ponad trzynastu lat, a ich twórczość obraca się wokół gatunków punk rock / punk pop.