Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletSTU LARSEN
Data:
2017-10-04 (środa)
Facebook
Miasto: Poznań
Miejsce: Meskalina
Adres: ul. Stary Rynek 6
Godziny: wejście: 18:00, początek: 19:00
Cena biletów: 29 / 40 zł
Miejsca zakupu: www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Support: JED APPLETON

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Stu Larsena! Artysta wystąpi 3 października w Warszawie (Grizzly Gin Bar) oraz 4 października w poznańskiej Meskalinie! 

Rozpiska czasowa:18:00 - otwarcie drzwi19:00 - Jed Appleton20:00 - Stu LarsenKariera Stu Larsena rozpoczęła się w 2014 roku z debiutanckim albumem "Vagabond", gdzie można było usłyszeć takie utwory, jak "Thirteen Sad Farewells" czy "San Francisco". Międzynarodowa trasa, na której występował między innymi z zaprzyjaźnionym, uwielbianym w Polsce Passengerem, przyniosła  Australijczykowi rozpoznawalność na całym świecie. Przez lata artysta poszukiwał nowych inspiracji, podróżując pomiędzy ojczystą Australią, Hiszpanią i Japonią, by wydać zapowiadany na połowę czerwca, nowy krążek "Resolute". Najnowszy album powstawał więc w różnych sceneriach, od szkockiej wsi, przez apartament w Hiszpanii, po wojenne bunkry w Australii. Materiału będzie można posłuchać na żywo już w październiku w Polsce!