Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletKULT
Data:
2017-11-05 (niedziela)
Facebook
Miasto: Poznań
Miejsce: Hala nr 2 MTP
Adres: ul. Głogowska 14
Godziny: wejście: 18:00, początek: 19:00
Cena biletów: 61 / 71 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn, CiM, Rock Long Luck
Support: WU-HAE

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy Kult! Kazik Staszewski z zespołem zagra 5 listopada w poznańskiej Hali nr 2 MTP w ramach Koncertowej Jesieni, która w tym roku odbędzie się we współpracy z FAQ RAK!Rozpiska czasowa:18:00 - otwarcie drzwi19:00 - support: WU-HAE19:45 - KultKult to zespół, którego nikomu nie trzeba przestawiać. Powstała w 1982 roku w Warszawie grupa to ikona polskiej sceny muzycznej. „Baranek”, „Lewe Lewe Loff”, „Do Ani”, „Gdy nie ma dzieci”, „Polska” czy „Dziewczyna bez zęba na przedzie” to jedynie kilka utworów, które znane są większości Polaków. Muzyka Kultu ma swoje korzenie w punku i nowej fali, wykorzystuje też elementy rocka psychodelicznego, a nawet jazzu. Od początków istnienia grupa wyróżnia się charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniem klawiszy i instrumentów dętych, a także głosem i często prowokacyjnymi tekstami wokalisty Kazika Staszewskiego.
 Kult wciąż intensywnie koncertuje, a ich występy przyciągają publiczność w całym kraju. Na mapie jesiennej trasy zespołu, jak co roku, nie mogło zabraknąć Poznania! Kult na listopadowym koncercie promować będzie swój ostatni album („Wstyd”) - to obraz polskiej rzeczywistości, widzianej oczami Kazika Staszewskiego. Na krążku znalazły się utwory zawierające społeczne odniesienia, ale też barwne muzyczne powieści, takie jak singiel promujący płytę („Madryt”).
Zdaniem lidera Kultu: „Ta płyta to dowód na to, że zespół musi pracować razem”. Za realizację i brzmienie odpowiedzialny jest Wojciech Jabłoński. To pierwszy od ponad 3 lat studyjny album Kultu wydany nakładem SP Records.