Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletONE OK ROCK
Data:
2017-12-03 (niedziela)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Hala Koło
Adres: ul. Obozowa 60
Godziny: wejście: 18:00, początek: 19:00
Cena biletów: 125 / 140 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.progresja.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Support: CROWN THE EMPIRE

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert japońskiej grupy ONE OK ROCK! Muzycy wystąpią 3 grudnia w warszawskiej Hali Koło!

Rozpiska czasowa:
18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - Crown The Empire
20:00 - One OK Rock


ONE OK ROCK to obecnie jedna z najbardziej popularnych japońskich grup rockowych. Ich muzyka znana jest na całym świecie, a kolejne albumy zdobywają coraz liczniejsze rzesze wielbicieli. Zespół powstał w 2005 roku w Tokio, a debiutancki singiel wydał dwa lata później. Obecnie w skład ONE OK ROCK wchodzi czterech muzyków – Taka, Toru, Ryota i Tomoya. Na niemałą dyskografię zespołu składa się natomiast aż siedem albumów. Od 2014 roku ONE OK ROCK w coraz większym stopniu stawiają na karierę międzynarodową. W prace nad ostatnim krążkiem zespołu zaangażowany był Kellin Quinn ze Sleeping With Sirens, a dzięki występom na Vans Warped Tour czy wspólnej trasie z All Time Low ONE OK ROCK wyrobili sobie markę na całym świecie. Europejska i amerykańska trasa koncertowa zakończyła się ogromnym sukcesem, a ich pierwszy występ w Polsce wyprzedał się w kilka godzin! W grudniu ONE OK ROCK wrócą do Polski z nowym albumem („Ambitions”), który premierę miał w styczniu tego roku. Krążek został nagrany w dwóch wersjach językowych – japońskiej i angielskiej.


Supportem ONE OK  ROCK będzie zespół CROWN THE EMPIRE, który powstał w 2010 roku w Dallas, i szybko zyskał  rzeszę oddanych fanów. W lipcu 2016 amerykanie wydali swój trzeci krążek „Retrograde” i to właśnie z nim aktualnie koncertują po Europie. Ich muzyka to charakterystyczny wokal i emocjonalne teksty. CROWN THE EMPIRE to energetyczny metalcore/post-hardcorowy zespół, który na pewno rozgrzeje publiczność przed występem ONE OK ROCK.  


Zapraszamy!