Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
LA LA LAND
Data:
2017-11-15 (środa)
Miasto: Gdynia
Miejsce: Arena
Adres: ul. Kazimierza Górskiego 8

Wielka światowa trasa koncertowa „La La Land in Concert” w Polsce!


Zwycięzca 6-ciu Oskarów, między innymi za najlepszą ścieżkę dźwiękową i najlepszą piosenkę oraz 7-miu Złotych Globów w tym za najlepszy film. LA LA LAND opowiada historię Mii (Emma Stone), młodej aspirującej aktorki i Sebastiana (Ryan Gosling), wybitnego muzyka jazzowego, który zmaga się z codziennością by złączyć koniec z końcem w mieście znanym z miażdżenia nadziei i łamania serc...


La La Land in Concert to wydarzenie, podczas którego będzie można usłyszeć unikalne, oryginalne  wokale Emmy Stone, Ryana Goslinga i Johna Legenda z ścieżki dźwiękowej filmu, połączone  z muzyką na żywo. Ścieżka dźwiękowa do projekcji filmu wykonana zostanie przez orkiestrę symfoniczną i zespół jazzowy. Jak mówi dyrektor koncertu Richard Kraft, dzięki wydarzeniu możemy być częścią  jedynego w swoim rodzaju doświadczenia koncertowego.


"Dla mnie jedną z najbardziej ekscytujących i niesamowitych rzeczy, które miały miejsce przy La La Land, było połączenie filmu i żywej orkiestry: zespół fenomenalnych muzyków grających w czasie rzeczywistym do zdjęć Technicolor, przenoszą kompozycje Justina Hurwitza do prawdziwego życia”  reżyser filmu, Damien Chazelle.


Trasa „La La Land in Concert" obejmie kilkanaście krajów, między innymi Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Kanadę, Meksyk, Włochy, Niemcy, Polskę, Turcję. Premiera ogólnoświatowej trasy koncertowej, miała miejsce  26 maja i 27 maja w Hollywood Bowl.


Zobacz La La Land jak nigdy dotąd, na żywo z orkiestrą symfoniczną!


Na trasę koncertową zapraszają Sollus Entertainment oraz GoAhead.


Miejsce: Gdynia, Gdynia Arena


Data: 2017-11-15


Miejsce: Poznań, Sala Ziemi


Data: 2017-11-16 oraz  2017-11-17


Miejsce: Warszawa, Torwar


Data: 2017-11-19


Miejsce: Kraków,


Data: 2017-11-20


Miejsce: Wrocław


Data: 2017-11-24