Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletMAJID JORDAN
wyprzedany
Data:
2018-03-24 (sobota)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: NIEBO
Adres: ul. Nowy Świat 21
Godziny: wejście: 18:30, początek: 19:30
Cena biletów: KONCERT WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU KONCERTU NA BRAMCE!
Miejsca zakupu: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, Going., oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Support: STWO
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Majid Jordan! Duet zagra 24 marca w warszawskim Niebie!


Rozpiska godzinowa:


18:30 - otwarcie drzwi19:30 - STWO20:30 - Majid Jordan
Majid Jordan to kanadyjski duet muzyczno-producencki, który zwrócił uwagę samego Drake’a. W skład grupy wchodzi Majid Al Maskati i Jordan Ullman. Na stałe współpracują z OVO Sound (wytwórnią, której założycielem jest znany raper Drake oraz producent Noah "40" Shebib).

Członkowie grupy spotkali się studiując na Uniwersytecie w Toronto. Już wówczas wypuścili swoją pierwszą EP-kę „Afterhours” na portalu SoundCloud pod pseudonimem Good People.

W 2013 Majid Jordan współprodukowali i współtworzyli singiel Drake’a "Hold On, We’re Going Home", który stał się przebojem na całym świecie.Oprócz współpracy z Drake'em, sporym osiągnięciem artystycznym młodych muzyków okazała się EP-ka "A Place Like This" z 2014 roku, wysoko oceniona przez recenzentów. Album Majid Jordan promowała singiel "My Love" z gościnnym udziałem Drake'a, utrzymany w atmosferze klimatycznego popu z elektroniką. Na drugiego singla wybrana została piosenka "Something About You".Nadchodzący koncert będzie pierwszym występem duetu w naszym kraju. Nie możecie tego przegapić!