Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletMUCHY
wyprzedany
Data:
2018-05-23 (środa)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Grizzly Gin Bar
Adres: ul. Wilcza 46
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: Koncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży!
Miejsca zakupu: www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Support: NOŻE

Muchy powracają! Nowa piosenka, oryginalny skład i 10 lat Terroromansu!

Rozpiska czasowa:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - Noże
21:00 - Muchy


23 maja w Grizzly Gin Barze Muchy zagrają na wyjątkowym, drugim po koncercie-niespodziance na Enea Spring Break występie. Po niesamowicie entuzjastycznym przyjęciu na poznańskim festiwalu, gdzie w wypełnionym do granic możliwości klubie fani wyśpiewali wszystkie wersy wraz z liderem grupy, tym razem publiczność ma szansę zobaczyć Muchy w oryginalnym składzie w Warszawie.


„Obok ulic i miejsc” to nowy utwór Much promujący reedycję kultowego Terroromansu. Album ukazuje się w jubileuszowej edycji po raz pierwszy na winylu i dwupłytowym kompakcie, uzupełnionym o "Galanterię" – pierwsze demo zespołu.


Po niemal dwóch latach koncertowej ciszy, poświęconych na projekty filmowe „Powracająca FALA” i „Reakcja łańcuchowa”, Muchy wracają w oryginalnej konfiguracji personalnej i nagrywają premierowy utwór „Obok ulic i miejsc”. „Terroromans” ukazał się na przełomie 2007 i 2008 roku szturmem zdobywając świadomość branży muzycznej i słuchaczy w całym kraju. Świetnie oceniany i szeroko komentowany, pozwolił grupie zagrać do dziś około 700 koncertów i wydać kolejnych 6 albumów. Zdobywając wiele nominacji i nagród „Terroromans” stworzył bezprecedensowe wówczas na polskie warunki zjawisko promocji zespołu w mediach społecznościowych i zyskał środowiskowy, niemal pokoleniowy wymiar. Dziesięć lat później „Terroromans” doczekał się pierwszego wydania winylowego i dwupłytowego wydania kompaktowego. „Mam nadzieję, że nowy utwór to nie tylko dodatek do reedycji naszego debiutu. Chcemy z tym materiałem pojechać w trasę, a następnie usiąść do całego, nowego albumu” – mówi lider Much, Michał Wiraszko.


Przypomnijmy, że to w oryginalnym składzie Muchy nagrały swoje najbardziej znane utwory, takie jak „Miasto doznań”, „Najważniejszy dzień”, „Galanteria” czy „Przesilenie”. Ostatnim autorskim, pełnowymiarowym albumem Much jest „Karma Market” z roku 2014.


Sprzedaż biletów na warszawski koncert startuje 27 kwietnia (piątek) o 10:00. Wejściówki w cenie 39 zł dostępne będą w stałych punktach sprzedaży: www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.