Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletI AM GIANT
wyprzedany
Data:
2012-12-07 (piątek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Hydrozagadka
Adres: ul. 11 listopada 22
Cena biletów: 29 zł / 39 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Support: CHICO
Agencja Go Ahead z przyjemnością informuje, że 7 grudnia w Hydrozagadce w Warszawie wystąpi rockowy kwartet I Am Giant!


W skład zespołu wchodzi brytyjski wokalista Ed Martin oraz trzech Nowozelandczyków – perkusista Shelton Woolright, basista Paul Matthews i gitarzysta Andrew Kerr. Pierwszy album I Am Giant – „The Horrifying Truth” ukazał się w 2011 roku i w Nowej Zelandii pokrył się złotem. Grupa jest szczególnie rozpoznawalna w środowiskach sportów ekstremalnych, w swoich teledyskach również często pokazuje sportowców – snowboardzistów czy surferów.

W czerwcu i lipcu zespół koncertował w Australii i Azji, na jesień i zimę zaplanował trasę koncertową w Europie. To właśnie w jej ramach I Am Giant pojawią się w Polsce.

Polecamy teledysk grupy do nagrania "Purple Heart":W roli supportu zobaczymy polską grupę Chico!

Zespół debiutował w 2006 roku krążkiem „One Big Alternative“, zaś na rok 2013 zapowiedziana jest premiera najnowszego albumu Chico – „In Limbo“. Muzykę tego zespołu ciężko sklasyfikować – w swojej twórczości muzycy łączą takie gatunki jak crossover, post-rock, rock, czy ragga. Ich dokonania doceniono wielokrotnie, m.in. na Rock’n’Roll Music Festical, Big Star Festival II czy Rock Bez Igły Festival. Teraz o sile Chico przekonają się fani I Am Giant.

Rozpiska godzinowa tego koncertu wygląda następująco:
19:00 otwarcie drzwi
19:15 Chico
20:00 I Am Giant

Bilety wciąż dostępne są na stronach www.go-ahead.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.pl orazwww.eventim.pl a także w punktach sieci Empik, Media Markt i Saturn.


Zapraszamy!