Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletDESTROYER (SOLO)
Data:
2013-12-04 (środa)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Skwer (filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny)
Adres: ul. Krakowskie Przedmieście 60a
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 49 zł / 59 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

Agencja Go Ahead zaprasza na jedyny polski występ projektu Destroyer! Koncert odbędzie się 4 grudnia w Skwerze (filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny, ul. Krakowskie Przedmieście 60a, obok pomnika A. Mickiewicza) w Warszawie.

  


Destroyer to kanadyjska formacja, której niekwestionowanym liderem i twarzą jest Dan Bejar. Zespół powstał w Vancouver w 1995 roku. Pierwszy album – „We’ll Build Them a Golden Bridge” Bejar nagrał samodzielnie w przydomowym studio. Dopiero sukcesy na scenie lokalnej sprawiły, że do lidera dołączyli kolejni muzycy.


Obecnie Destroyer ma na koncie dziesięć albumów, w tym wydany w 2011 roku, rewelacyjny „Kaputt”. Wśród recenzji jego twórczości znaleźć można porównania do dorobku Davida Bowiego czy Pavement.


Koncert w Warszawie będzie okazją do zobaczenia Dana Bejara solo, akustycznie, w repertuarze przekrojowym, prezentującym całą jego twórczość. Będzie to pierwszy klubowy występ Bejara w Polsce, wcześniej muzyk wystąpił na Off Festivalu w 2011 roku dając jeden z najlepszych koncertów imprezy!

Rozpiska godzinowa:
19:00 otwarcie drzwi
20:00 Destroyer (solo) 


Zapraszamy! 


Patronat: