Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletGERARD WAY - ZMIANA MIEJSCA!
Data:
2015-01-30 (piątek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Palladium
Adres: ul. Złota 9
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 89 zł / 100 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletomat.pl oraz www.ticketpro.pl, a także sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Support: NOTHING BUT THIEVES

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na jedyny polski koncert Gerarda Waya! Lider nieistniejącego już zespołu My Chemical Romance przyjedzie do Polski promować swój pierwszy solowy album – „Hesitant Alien”. Wystąpi 30 stycznia 2015 w warszawskim Palladium.

*Koncert został przeniesiony z klubu Proxima. Bilety kupione w pierwszej puli zachowują ważność!"*

Rozpiska godzinowa:
19:00 otwarcie drzwi
20:00 Nothing But Thieves
21:00 Gerard Way

„Hesitant Alien” to solowy debiut artysty, który ukazał się w Polsce pod koniec września. Za produkcję płyty odpowiada Doug McKean, miksami zajął się Tchad Blake.  Jak opowiada sam Gerard Way – płyta inspirowana jest shoegazem i britpopem. Wydawnictwo promował singiel „No Shows”, zilustrowany świetnym teledyskiem, estetycznie nawiązującym do estetyki telewizyjnych programów muzycznych z lat 60. i 70. Support: NOTHING BUT THIEVES

Nothing But Thieves na swoim koncie mają jedną EPkę i świetnie przyjęty singiel „Ban All the Music”, który na antenie BBC Radio 1 promuje Zane Lowe. Muzycy przygotowują się do wydania debiutanckiej płyty.

Bilety na koncert Gerarda Waya dostępne są jeszcze na stronach www.go-ahead.plwww.eventim.plwww.ebilet.pl,www.ticketpro.plwww.biletomat.pl i w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.